Unia Europejska

Rekrutacja na studia podyplomowe 2018/19

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

UWAGA

Szanowni Kandydaci, 

Osoby, które będą miały studia podyplomowe finansowane przez pracodawcę zobowiązane są do podpisania umowy o odpłatności innej niż dostępna w zakładce „zgłoszenia rekrutacyjne”. Umowa jest dostępna w sekretariacie studiów podyplomowych, na które Państwo aplikują.

Witamy na stronach systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów Uniwersytetu Warszawskiego

Studia podyplomowe prowadzone na UW są propozycją dla osób, które chcą się doskonalić zawodowo, poszerzać horyzonty, aktualizować wiedzę, ale również dla tych, którzy planują zmianę profilu zawodowego lub przekwalifikowanie się.

W ramach tej rekrutacji możesz się zapisać na studia podyplomowe odbywające się w roku akademickim 2018/2019.

W celu zapisania się na wybrane przez Państwa studia w pierwszej kolejności należy utworzyć konto (na podany adres e-mail otrzymają Państwo link aktywacyjny), a następnie w zakładce Studia bądź Jednostki wybrać studia podyplomowe, na które Państwo chcą aplikować. Przy opisie studiów, w momencie kiedy tura zapisów jest otwarta, wyświetla się zielony guzik Zapisz się.

Nad organizacją studiów podyplomowych na UW opiekę sprawuje Biuro ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego.

Więcej informacji na temat studiów podyplomowych można znaleźć na stronach Biura.

Zdjęcie kandydata powinno spełniać te same wymagania, co zdjęcie do dowodu osobistego.